Drevenica Relax

Drevenica Relax

Drevenica Relax

Popis:

Prízemie: v každej drevenici využijete spoločenskú miestnosť s krbom, LCD televízorom so satelitným príjmom, gaučovým sedením a detským kútikom. Miestnosť je prepojená s kuchyňou s keramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, jedálenským sedením a kuch. riadom. V drevenici Relax je navyše kávovar, hriankovač a el. rúra. V drevenici Relax je k dispozícii kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Poschodie: zakaždým tvoria tri spálne – 2-lôžková s manželskou posteľou, 3-lôžková s manželskou posteľou a jedným lôžkom a 3-lôžková s poschodovou posteľou a jedným lôžkom. Do spálne sa dá umiestniť detská postieľka – na vyžiadanie. Na poschodí v každej drevenici je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V suteréne drevenice Relax si oddýchnete vo wellness relaxačnom centre s vírivkou Hot Spring, suchou a parnou saunou a odpočivárňou (za poplatok). Spoločný čas strávite v samostatnej drevenici (slúžiacej pre všetkých hostí), kde si zahráte spoločenské hry, stolný tenis, biliard, šípky, zabavíte sa hrou na hracej konzole – X-BOX s kinektom a tiež si tu odložíte svoje lyže, bicykle alebo využijete sušič lyžiarok i práčku a žehličku.

Drevenice sú nefajčiarske, s upraveným trávnikom vhodným na zábavu detí počas leta. Vaše ratolesti sa vyšantia na trampolíne alebo na detskom ihrisku (so šmýkačkou, preliezkami, pieskoviskom, hojdačkou). V exteriéri sú dva záhradné altánky s posedením, krbom na opekanie i grilovanie. Bonus je rovnako záhradná hojdačka. Vieme Vám zapožičať bicykle, sánky a boby (za poplatok). Šesť vozidiel komfortne zaparkujete v areáli rezortu. Tešíme sa na Vás!

Ceny:

Obdobie Cena
Celoročne 3.1. – 20.12.
cena pre 1 – 4 osoby
100 € Objekt / noc
min. 1 osoba, min. 2 noci
TOP Sezóna 29.6. – 1.9.
cena pre 1 – 4 osoby
100 € Objekt / noc
min. 1 osoba, min. 7 nocí
Vianočný pobyt 21.12. – 26.12.
cena pre 1 – 4 osoby
110 € Objekt / noc
min. 1 osoba, min. 4 noci
Silvester 27.12. – 2.1.
max. 8 osôb na objekt
220 € Objekt / noc
min. 1 osoba, min. 5 nocí
Veľkonočný pobyt 19.4. – 22.4.
cena pre 1 – 4 osoby
110 € Objekt / noc
min. 1 osoba, min. 3 noci
Celoročne 3.1. – 31.12.
doplatok za každú ďalšiu osobu
15 € Osoba / noc
min. 1 osoba, min. 2 noci
Zľavy
Zľava pre deti- Zľava pre deti od 0 do 2,99 rokov – bez nároku na lôžko 100 %
Doplatky na mieste
Vratná kaucia 100 € pobyt

Storno podmienky