Drevenica Pohoda

Drevenica Pohoda

Drevenica Pohoda

Popis:

Prízemie: v každej drevenici využijete spoločenskú miestnosť s krbom, LCD televízorom so satelitným príjmom, gaučovým sedením a detským kútikom. Miestnosť je prepojená s kuchyňou s keramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, jedálenským sedením a kuch. riadom. Kuchyňa obsahuje všetko potrebné pre prípravu vlastnej stravy. Nechýba samostatná toaleta s umývadlom. V drevenici je k dispozícii kapsulový kávovar NESCAFÉ – Dolce Gusto® (náhradné náplne je potrebné si dokúpiť v obchodoch ako sú LIDL, COOP Jednota, Kaufland, TESCO a pod.)

Poschodie: tvoria tri spálne – 2-lôžková s manželskou posteľou, 3-lôžková s manželskou posteľou a jedným lôžkom a 3-lôžková s poschodovou posteľou a jedným lôžkom. Do spálne sa dá umiestniť detská postieľka – na vyžiadanie. Na poschodí v každej drevenici je taktiež kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Možnosť oddychu vo wellness relaxačnom centre s vírivkou Hot Spring, suchou a parnou saunou a odpočivárňou (za poplatok).

Spoločný čas strávite v samostatnej drevenici (slúžiacej pre všetkých hostí), kde si zahráte spoločenské hry, stolný tenis, biliard, šípky, zabavíte sa hrou na hracej konzole – X-BOX s kinektom a tiež si tu odložíte svoje lyže, bicykle alebo využijete sušič lyžiarok.

Drevenice sú nefajčiarske, s upraveným trávnikom vhodným na zábavu detí počas leta. Vaše ratolesti sa vyšantia na trampolíne alebo na detskom ihrisku (so šmýkačkou, preliezkami, pieskoviskom, hojdačkou). V exteriéri sú dva záhradné altánky s posedením, krbom na opekanie i grilovanie. Bonus je rovnako záhradná hojdačka. Vieme Vám zapožičať sánky a boby (zdarma). Šesť vozidiel komfortne zaparkujete v areáli rezortu.

Tešíme sa na Vás!

Ceny:

Obdobie Cena
Celoročne 3.1. – 20.12.
cena pre 1 – 4 osoby
80 € – drevenica / noc
min. 1 osoba, min. 2 noci
TOP Sezóna 29.6. – 1.9.
cena pre 1 – 4 osoby
80 € – drevenica / noc
min. 1 osoba, min. 7 nocí
Vianočný pobyt 21.12. – 26.12.
cena pre 1 – 4 osoby
90 € – drevenica / noc
min. 1 osoba, min. 4 noci
Silvester 27.12. – 2.1.
max. kapacita drevenice je 8 osôb 
200 € – drevenica / noc
min. 1 osoba, min. 5 nocí
Veľkonočný pobyt 19.4. – 22.4.
cena pre 1 – 4 osoby
90 € – drevenica / noc
min. 1 osoba, min. 3 noci
Celoročne 1.1. – 31.12.
doplatok za každú ďalšiu osobu (4-8)
15 € – osoba / noc
max. kapacita drevenice je 8 osôb

 

* Cena prenájmu zahŕňa: *Služby za príplatok:
posteľná bielizeň, uteráky, sušič vlasov, WiFi internet, drevo do krbu, detská postieľka, sánky, boby, biliard, ping pong, šípky, rekreačný poplatok, parkovanie wellness centrum (sauna, vírivka) – 20 € / hod., zapožičanie bicykla 7 € / deň
Zľavy
Zľava pre deti do 3 rokov – bez nároku na lôžko ZDARMA
Doplatky na mieste
Vratná kaucia 100 € / drevenica